Profily oken a dveří

Vyberte si dveře a okna pro váš rodinný dům z nabídky plastových či hliníkových okenních a dveřních profilů. Díky rozmanitému výběru profilů dokážeme realizovat okna a dveře pro širokou škálu projektů od malých rekonstrukcí po realizace novostaveb, pasivních rodinných domů či komerčních hal.

Profily plastových oken

Výroba plastových oken z nabídky plastových okenních profilových systémů v různých cenových hladinách. Možnost výběru z několika povedených profilů předního německého výrobce REHAU AG + Co. Plastová okna jsou vyráběna v závodě největší evropské okenní skupiny Dovista.

Profily pro plastová okna

Profily plastových dveří

Plastové hlavní vchodové dveře vyráběných z dveřních profilových systémů ve variantách s vkládanými nebo překryvnými panely. Profily P-Line zaručují skvělé tepelné a izolační vlastnosti, nadčasový design a kvalitu německého výrobce Rehau AG + Co.

Profily pro plastové dveře

Profily hliníkových oken

Kvalitní provedení hliníkových okenních profilů pro výrobu hliníkových oken nabízíme v několika provedeních. Varianty bez zateplení či varianty umožňující zateplení profilu speciálními izolačními vložkami pro zvýšení tepelně izolačního komfortu.

Profily pro hliníková okna

Profily hliníkových dveří

Vysokou stabilitu, odolnost a životnost hlavních vchodových dveří získáte díky hliníkovým dveřním profilům z naší nabídky. Stejně jako u hliníkových oken je možno volit variantu bez zateplení nebo zateplenou variantu hliníkového dveřního profilu.

Profily pro hliníkové dveře