Plastová okna na míru, plastové dveře na míru

Plastová okna na míru a plastové dveře na míru můžete nezávazně poptat přes náš poptávkový formulář níže. V jednoduchých 5 krocích nadefinujte o jaký produkt máte zájem, v jakých rozměrech a počtu, vyberte si nejvhodnější profil, požadovanou barvu a zasklení. Dále můžete přidat informaci na požadavek výroby doplňků a využití prací.

V případě poptávky více produktů než je uvedeno v níže uvedeném poptávkovém formuláři, či zájmu o různou variaci profilů, zasklení nebo barev nás kontaktujte
telefonicky +420 776 327 222 nebo emailem info@skladoken.cz

Rozměry a typ

- +
- +
- +

Profil

  • Profil Standard - EKONOMICKÁ VARIANTA - Profil z dílny největší evropské okenní skupiny DOVISTA. 6 komorový profil. Výztuhy z pozinkované oceli. Německé kování Winkhaus activPilot. Stavební hloubka 70 mm. Uw od 0,85 W/m2K (při trojskle s teplým rámečkem). Vhodný pro rekonstrukce a menší rodinné domy.
  • Profil Comfort - VÝHODNÝ POMĚR CENA/VÝKON - Profil z dílny největší evropské okenní skupiny DOVISTA. 6 komorový profil. Výztuhy z pozinkované oceli. Německé kování Winkhaus activPilot. Stavební hloubka 80 mmUw od 0,85 W/m2K (při trojskle s teplým rámečkem). Vhodný pro rekonstrukce, rodinné domy a novostavby. Z tohoto profilu jsou vyrobena naše skladová plastová okna a dveře
  • Profil Passive - IDEÁLNÍ PRO PASIVNÍ DOMY - Profil z dílny největší evropské okenní skupiny DOVISTA. Zateplený 4 komorový profil. Výztuhy z pozinkované oceli. Německé kování Winkhaus activPilot. Stavební hloubka 80 mmUw od 0,75 W/m2K (při trojskle s teplým rámečkem). Vhodný pro pasivní rodinné domy a novostavby.
  • Profil P-Line Rehau Synego - NEJVYŠŠÍ ŘADA V NABÍDCE - Profil německé společnosti REHAU AG. 7 komorový profil (rám) a 6 komorový profil (křídlo). Trojitý těsnící systém. Výztuhy z pozinkované oceli. Německé kování Winkhaus activPilot. Vysoká odolnost proti vloupání. Stavební hloubka 80 mmUw od 0,72 W/m2K (při trojskle). Vhodný pro pasivní rodinné domy a novostavby v nejvyšší kvalitě.

Barva a dekor

Sklo a výplň

  • Ornament  - ke sklům si můžete zvolit požadovaný ornament. Vybírat můžete z ornamentu činčila, kůrapískované a mastercarre.

Ornament_mastercarre_1.jpg

Doplňky a práce

Doplňky

Práce

KONTAKTNÍ INFORMACE

Odesláním vyplněného poptávkového formuláře poskytujete své osobní údaje společnosti IMCA Group s.r.o. provozovatele webu www.skladoken.cz. Společnost IMCA Group s.r.o. takto získané osobní údaje zpracovává v souladu se zásadami nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR).