Hliníková okna na míru, hliníkové dveře na míru

Hliníková okna na míru a hliníkové dveře na míru můžete nezávazně poptat přes náš poptávkový formulář níže. V jednoduchých 5 krocích nadefinujte o jaký produkt máte zájem, v jakých rozměrech a počtu, vyberte si nejvhodnější profil, požadovanou barvu a zasklení. Dále můžete přidat informaci na požadavek výroby doplňků a využití prací.

V případě poptávky více produktů než je uvedeno v níže uvedeném poptávkovém formuláři, či zájmu o různou variaci profilů, zasklení nebo barev nás kontaktujte
telefonicky +420 776 327 222 nebo emailem info@skladoken.cz

Rozměry a typ

- +
- +
- +

Profil

  • Profil Ponzio PE 50 - PRO VNITŘNÍ KONSTRUKCE - Profil bez tepelné izolace. Konstrukční hloubka 52 mm pro rám, 60 mm pro křídlo. Určen pro instalaci vnitřních konstrukcí jako jsou dělicí či prosklené stěny. Rovněž vhodný pro posuvné či výkyvné dveře.
  • Profil Ponzio PE 68 - EKONOMICKÁ VARIANTA - Profil bez tepelné izolace. 3 komorový profil. Konstrukční hloubka 68 mm pro rám, 76 mm pro křídlo. Moderní těsnicí elementy. Uw od 0,93 W/m2K (pro referenční okno při trojskle). Vhodný pro rekonstrukce, rodinné domy a novostavby.
  • Profil Ponzio PE 68 HI - EKONOMICKÁ VARIANTA S LEPŠÍMI IZOLAČNÍMI VLASTNOSTMI - Profil má zvýšený tepelný komfort díky osazení speciální izolační vložkou. Zateplený 3 komorový profil. Konstrukční hloubka 68 mm pro rám, 76 mm pro křídlo. Uw od 0,84 W/m2K (pro referenční okno při trojskle). Vhodný pro rekonstrukce, rodinné domy a novostavby s vyššími požadavky na tepelné vlastnosti.
  • Profil Ponzio PE 78N - VÝHODNÝ POMĚR CENA/VÝKON - Profil bez tepelné izolace s přesto velmi vysokými parametry tepelné izolace. 3 komorový profil. Konstrukční hloubka 78 mm pro rám, 86 mm pro křídlo. Uw od 0,88 W/m2K (pro referenční okno při trojskle). Vhodný pro rekonstrukce, rodinné domy a novostavby s vyššími požadavky na tepelné vlastnosti.
  • Profil Ponzio PE 78N HI - VÝHODNÝ POMĚR CENA/VÝKON S LEPŠÍMI IZOLAČNÍMI VLASTNOSTMI - Profil s obzvláště vysokými požadavky na tepelnou izolaci. Zateplený 3 komorový profil. Konstrukční hloubka 78 mm pro rám, 86 mm pro křídlo. Uw od 0,74 W/m2K (pro referenční okno při trojskle). Vhodný pro rekonstrukce, rodinné domy a novostavby s nejvyššími požadavky na tepelné vlastnosti.
  • Profil Ponzio 1600 TT - PRO POSUVNÉ SYSTÉMY - Profil určen pro zdvyžně posuvné systémy. Konstrukční hloubka 67 mm pro rám, 160 mm pro dvojkolejnicový rám, 247 mm pro trojkolejnicový rám. Vhodný pro posuvné systémy (HST)..

Barva a dekor

Sklo a výplň

  • Ornament  - ke sklům si můžete zvolit požadovaný ornament. Vybírat můžete z ornamentu činčila, kůra a pískované.

Doplňky a práce

Doplňky

Práce

KONTAKTNÍ INFORMACE

Odesláním vyplněného poptávkového formuláře poskytujete své osobní údaje společnosti IMCA Group s.r.o. provozovatele webu www.skladoken.cz. Společnost IMCA Group s.r.o. takto získané osobní údaje zpracovává v souladu se zásadami nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR).